Duben 2011

Můj blog slaví 3 roky

25. dubna 2011 v 17:45 | Denča
V tuto chvíli přesně před třemi roky jsem dala na tenhle blog první článek, byly to animace křečků. Byla tady hromada designů, prostřídalo se tu hodně SBček a s některými nám to pořád klape a jsme spřátelení celé ty tři roky. Tenhle blog je věnovaný všem zvířátkům, ale hlavně křečkům a hlodavcům a taky mým křečíkům . V listopadu 2010 se tady strhla docela drsná hádka kvůli soutěži MISS KŘEČEK 2010..nechci jí znova začít řešit...jenom chci napsat, že vlastně tohle všechno byla jedna velká blbost a hlavně se tu pak začlo nadávat i nevinným zvířátkům..což je už trošku nenormální, no... Teď mám 13 SB a snad bude můj blog ještě dlouho fungovat dál.

Kontakty

20. dubna 2011 v 15:12 | Denča |  Denča píše
Ahojky SBčka...omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale neměla jsem čas a pořádně ani chuť, ale teď se vracíím! No a tak mně napadlo, že bysme mohli vyměnit kontakty na sebe (teda jestli chcete)..tak jestli chcete tak mi můžete napsat ICQ, Skype, facebook, atd.. a jestli to nechcete zveřejňovat, tak na mejl Dajdule3@seznam.cz

AKTUALITY

Olík - Na konci dubna mu budou 2 roky... Ale na to, že už je docela stařík, je pořád aktivní, běhá v kolečku a tak...zatím vypadá i jeho srst hezky.. Asi ho už vezmu ven, už je tam hezky a teplo, tak aby vyvětral po zimě.

Blog - Plánuju rekonstrukci blogu, nový dess a tak...už chci zase začít blogovat.

Já - Jsem nemocná :/ Až doberu antibiotika, tak chci vzít Olouška ven. A jinak celkem nic nového.


Filípek zemřel :´-(

8. dubna 2011 v 13:21 | Denča |  Můj křečík Filípek
Filípek už tady není.... Před chvilkou jsem šla dát křečíkům zrní...Olí kousal mříže a Fífulka tam ležel v domečku. Otevřela jsem klec a chtěla mu tam dát zrní, jenomže....nedýchal . Celý pelíšek má roztahaný po celé kleci....poslední dobou spinkal v domečku jenom na pilinách a celé hnízdo vytahal ven... Pojedeme ho pohřbít na chatu na náš křečí hřbitůvek. Chce se mi pořád brečet... Nikdy na Filípka nezapomenu!!!