Září 2010

Chlap uvařil křečka v mikrovlnce...hrůza!!!

30. září 2010 v 18:15 | Deny
Opilej chlap uvařil křečka v mikrovlnce...našla jsem to na novinkách...můžete si to přečíst tady. Je to hrozný, jak se dneska ty lidi chovaj ke zvířátkům. Je mi toho křečíka moc líto... Tohle nikdy nepochopim, proč to ty lidi zvířátkům dělaji... Útulky jsou plný pejsků a kočiček, který lidi doslova vykopli na ulici, nebo je týrali. Na internetu jsem našla docela tvrdý video...jedna holka tam hází čerstvě narozená štěňátka do řeky...PROČ?? Proč to ty lidi sakra dělaj?! Přála bych všem, co týraj zvířata, aby jim někdo udělal to samý, co oni zvířátkům. Napište mi prosím taky váš názor...
křečík

MISS KŘEČEK 2010 - přihláška

24. září 2010 v 22:47 | Deny
Máme tu zase po roce soutěž MISS KŘEČEK. Takže kdo by chtěl přihlásit svého křečka nebo svojí křečici do soutěže, pošle mi na e-mai Dajdule3@seznam.cz toto:
1) fotku svého křečka
2) jméno křečka
3) věk křečka
4) svoje jméno a svůj věk
5) křečkovu povahu, jaký je atd. (tak 3 věty, můžeš víc, ale nejmíň 2 věty)
!PŘIHLÁŠKY BEZ FOTKY NEBERU!
Soutěž začne asi v polovině října a může se klidně přihlásit víc křečků na jednoho majitele. O začátku soutěže budou přihlášení informovaní hned, co soutěž začne.
Díky, když se přihlásíte!!!

Oliverek u veterináře

20. září 2010 v 20:21 | Deny |  Můj křečík Oliverek
Tak jsem s Olouškem zašla dneska k veterinářce...a dozvěděla jsem se něco, co jsem faaakt nechtěla... Na veterinu jsem šla s kámoškou, čekali jsme tam asi 15 - 20 minut a ještě v čekárně jsem měla v břiše takový divný pocit...takové divné svírání jako před písemkou z Fyziky. Vešly jsme do ordinace a řekla jsem veterinářce, že Maxík měl bradavici v oušku a že si myslim, že je to taky bradavice (protože to té bradavici je dost podobné) a ona mi řekla, že to teda rozhodně bradavice není...prý mu v oušku vzniká nový útvar...a naznačila (a pak i řekla), že to bude nejspíš nádor. Do pěti minut jsme byly z ordinace venku a docela se mi chtělo i brečet...ale dusila jsem to v sobě...je to divný pocit...šok...prostě se to nedá popsat... Ale veterinářka řikala, že si to Oliverek nedrbe a zatím to je jen vada na kráse, že slyší dobře, protože je to ještě malé. Doufám, že se Olí dožije i s nádorem aspoň 2,5 roku.
Oliverek

Filípkovi zemřela manželka Ketinka :´-(

19. září 2010 v 18:44 | Deny |  Můj křečík Filípek
Je to smutné, ale je to tak...Ketinka zemřela. Píšu "Filípkova manželka" proto, že jsme jim asi před rokem udělaly s kámoškou svatbu a i se spolu pářili. Ale vrátím se ke Ketušce...už měla i nádor na bříšku a byly jí 2 roky a 3 měsíce. Kámoška mi říkala, že už Ketinka ke konci ani moc nechodila a spinkala před domečkem...chudinka. Byla to hodná křečice, ani nekousala...jenom když měla pořádný důvod. Nikdy na ní nezapomenu!!!
Ketinka - kamarádky křečík

Oloušek má něco v oušku

10. září 2010 v 15:04 | Deny |  Můj křečík Oliverek
Oloušek má něco v oušku...buď je to bradavice, jako měl Maxík, nebo...nádor... Ono to docela vypadá jako ta bradavice, ale Maxík to měl v oušku a Olíček to má jakoby v oušku, ale leze to ven...nejspíš půjdu k veterináři. Jestli je to bradavice, tak mu to podváže jako Maxíkovi a když ne......nebudu to ani psát.... Ta bradavice je prý jenom vada na kráse, že mu to nijak nevadí, ale stejně chci, aby šla ven... Držte palečky, ať je to ta bradavice a ne nádor...!
Oliverek