Březen 2010

Diplomek pro mě

29. března 2010 v 20:28 | Deny
Tento diplom jsem získala na blogu Monty:

Křečíci byli včera a dneska venku

23. března 2010 v 22:01 | Deny |  Můj křečík Oliverek
Už je krásné jaro a tak jsem vzala křečíky provětrat ven. Šla jsem s kamarádkou, která taky vzala svojí křečici Ketinku. Křečíky jsem nechala proběhnout v trávě a fotila jsem je. Potom jsme šly s holkama dělat hvězdy a Oloušek mi skoro utekl. Filípek byl v boxu, ale ten mám jen jeden, tak jsem si vzala ten kyblík od XXXL křupek na Olouška, protože spolu být nemůžou v jednom boxu (minulé jaro Oloušek při pranici prokousl Filípkovi hlavičku a proto už se je bojím dát k sobě). A jen tak náhodou jsem se koukla na křečíky a akorát jsem viděla, jak Oloušek padá z kyblíku na zem (ten kyblík byl ještě postavený na lavičce). Hned jsem tam běžela, aby neutekl a dala jsem ho zpátky do kyblíku. Jedna kamarádka měla na lavičce položenou helmu, tak nás napadlo, že tím přikryjeme kyblík a šly jsme zase blbnout. Ale stejně Filípek, Oloušek i Ketinka za chvilku spinkali. Hlavně, že jsem se včas koukla a Oloušek mi neutekl!
Tady jsou fotečky Olouška:
Oliverek
Oliverek
Oliverek
A tady jsou fotečky Filípka:
Filípek
Filípek
Filípek
Filípek
Filípek
A tady společná fotečka mých křečíků:
Filípek a Oliverek

Filípka mám dneska rok

13. března 2010 v 22:36 | Deny |  Můj křečík Filípek
Včera to byl rok, co mi zemřel Maxíček a dneska rok, co jsem ho pohřbila. A dneska je to rok, co mám Filípka. Filípek je pořád čilý, nedávno měl zimní spánek (když jsem ho minulý týden vzbudila, tak už asi neusnul tak tvrdě) a taky má zimní zbarvení. Dneska jsem neměla moc času, ale zítra se pokusím udělat křeččí dortík, snad se mi povede. =o)
↑ Filípkova první fotečka.

Diplomy pro mě

13. března 2010 v 17:20 | Deny
Tento diplom jsem získala na blogu Máji:
A tuto jmenovku jsem získala taky na blogu Máji:

Diplomky pro nová SB

12. března 2010 v 16:38 | Deny
Mám nové SB, Máju a Andy!

Oloušek mi okousal fotku

10. března 2010 v 17:28 | Deny |  Můj křečík Oliverek
Na boku mého psacího stolu mám nalepené fotky a vedle nich klece...=o). Když jsem je tam lepila, tak mi nějak nedošlo, že by na ně Oloušek mohl "dosáhnout" až jsem prostě jednoho krásného dne našla jednu fotku okousanou a pak když jsem Olouškovi čistila klec, tak jsem našla malé kousky fotky v jeho pelíšku no...nekomentuju to. Vlastně si za to můžu sama a Oloušek se v noci holt nudil, tak si našel zábavu...mojí fotku . Prostě typickej křečík!

Filípek má zimní spánek

6. března 2010 v 20:08 | Deny |  Můj křečík Filípek
Dneska jsem chtěla čistit klece. Nejdřív jsem vyčistila Olouška a pak jsem chtěla Filípka, ale nemohla jsem ho najít =o), tak jsem prohrabala piliny a našla jsem ho. Spinkal a nemohla jsem ho vzbudit (už asi 3 - 4 dny jsem ho neviděla třeba u misky a v kolotoči taky po večerech neběhá), tak jsem ho začala hladit. Potom se tak polovičně vzbudil a strašně se klepal a skoro ani nemohl chodit, jenom se tak plazil, asi mu byla zima. Dala jsem ho teda zpátky do pelíšku a pak usnul, takže jsem mu nečistila klec. Taky má pořád víc a víc zimní zbarvení, ale nechtěla jsem ho fotit, byl celý rozespalý a klepal se, takže tady je starší fotečka. Oloušek zimní spánek nemá, ten běhá každou noc v kolotoči a pořád ho v kleci vidím. Nevíte, jak dlouho trvá u křečíků zimní spánek?
Ale aspoň jsem ho trošku natočila. Tady máte videjko:

Diplomy

1. března 2010 v 18:12 | Deny
Tento diplom jsem získala na blogu mé sestřenky Vejule:
A tento diplom je z blogu Montíííka: