Červen 2009

Filípek v běhací kouli

20. června 2009 v 16:03 | Deny |  Můj křečík Filípek
Dneska byl Filípek v běhací kouli a opět se v ní počůral. Vždy, když v ní je, tak v ní čůrá - nevim proč. Kulíšek ne, ale Filípek jo. Tak jsem kouli vypláchla a asi po hodině do ní šel znovu, to se ale nepočůral. Nevim, co se stalo, že teď ne apřed tím vždycky jo. Tady máte fotku:

Zverimex 4

10. června 2009 v 21:25 | Deny
Tady si můžete (jako) koupit potřeby pro své křečíky a morčátka. Radši se koukněte ještě sem, aby jste věděli, kolik máte Kp (přičítají se vám i zbylé bodíky z minulých kol).

1. POTŘEBY za 20 Kp (více kusů, vyjde na všechny /aquadrink, bonbóny a běhací koule jsou jen pro ty, kteří je ještě nemají a chtějí je/)


2. KNÍŽKY za 30 Kp

3. JINÉ POTŘEBY za 30 Kp (více kusů, vyjde na všechny /jen pro ty, kteří ještě nemají a chtějí/)

Novinky o Kulíškovi

9. června 2009 v 20:27 | Deny |  Můj křečík Oliverek
Takže jak jsem psala, koupila jsem křečíkům minulý týden pražené krevety a Filípek ani Kulíšek to už nejedí (snědli 1-2 a konec). A taky má Kulíšek tročku pozměněnou klec. Koupila jsem mu nový kolotoč a mističku na zrní s křečkem. Teď nemám fotky, ale brzy je sem dám. Taky se Kulíšek skoušel spářit s Ketinkou (ale to bylo asi před měsícem) a nijak to nevyšlo. Ketinka ho k sobě nepustila, aby na nískočil, pořád jen pískala jako na Filípka. A tady máte fotku Kulíškov klece (ještě bez kolotoče a nové mističky):

Novinky o Filípkovi

9. června 2009 v 20:20 | Deny |  Můj křečík Filípek
Už jsem sem dlouho nepsala, tak to jdu napravit. Filípek se má dobře, dala jsem je s Kulíškem k sobě a nejdřív se prali, ale teď už spolu kamarádí. Sem tam se poperou, ale nepískaji, tak to nic extra nebude. Minulý týden jsem koupila křečkům pražené krevety a Filípek snědl jednu a teď mu to moc nejede. A Kulíšek to samé, snědl1, nebo 2 a už to nějak nechtěj. Ta paní ve zverimexu říkala, že jsou nějaké dobré na proteiny, ale křečkům to nějak nechutná. Jinak vám se dám fotku Filípkovy klece: