MISS KŘEČEK 2008

18. prosince 2008 v 10:31 | Deny
1.
Jméno: Maxík
Věk: 2 roky
Majitel: Deny, 11 let
Něco o něm: Maxík rád běhá po nocích v kolotoči. Když otevřu klec (a zrovna ho neprobudím), tak mi vleze na ruku. V kleci má spousta hraček.
Foto:
2.
Jméno: Jerry
Věk: 2 roky
Majitel: Vejule, 5 let
Něco o něm: Tak Jerrunka je můj maličký mazlík. Rád běhá po své velké kleci, kde má prolejzačky. Moc ráda si s ním hraju a on po mě rád leze.
Foto:

3.
Jméno: Jerry
Věk: 1 rok
Majitel: Eva, 14 let
Něco o něm: No, tak Jerry je trochu zbrklý, ale jinak v poho. Hrozně rád má ty tyčinky a okusování v kleci a šplhání po mřížích. Je sice docela divoký, ale dá se to s ním vydržet.
Foto:
4.
Jméno: Jerry
Věk: kolem 9 měsíců
Majitel: Aja, 11 let
Něco o něm: Je vybíravý v jídle, ale vlastně jí všechno, co mu nabídne. Rád jezdí v kolotoči a rád přebíhá z jedné ruky do druhé. Chutnají mu taky mouční červi, nemá moc rád její ostatní křečky, jinak se k člověku chová pěkně. Je to velký mazlík a rád mlsá.
Foto:

5.
Jméno: Kulíšek
Věk: 1 rok
Majitel: Petra Merglová, 14 let
Něco o něm: No, je mocinky hodný, ani nekouše. Má rád ovoce, zeleninu, moučné červy. Nejradši běhá ve svým kolečku. No prostě ten nejlepší křeček na světě.
Foto:


6.
Jméno: Sisinka
Věk: 1 rok a půl
Majitel: Mummye, 14 let
Něco o něm: Má moc ráda jídlo a ostatní křečky, kouše jenom s pořádným důvodem (když je člověk od jídla, když je březí, nebo má mladý), ráda šplhá v kleci, běhá v kolečku, leze všude, má někdy chápavý cit.
Foto:
7.
Jméno: Ketinka
Věk: Půl roku
Majitel: Katka, 11 let
Něc o něm: Je to moje zlatíčko. Je už ochočená. Nejraději papá nějaké vitamínky pro křečky, zrníčka, atd. Večer, tak kolem desáté hodiny se vzbudí, vyleze a až tak asi do dvou do rána blbne v kolotoči a běhá po kleci.
Foto:
8.
Jméno: Mr. Nýlsn
Věk: Hrozně malej, pár týdnů, nebo měsíc
Majitel: Kikina, 12 let
Něco o něm: Malej mazel. Nechá se hladit, ale co se mu nelíbí, tak začne kousat. Rád běží hodiny v kolečku a po jejím klíně. U ní je to kliďas, ale u cizích je docela problematickej.
Foto:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NiceGirl4 NiceGirl4 | Web | 18. prosince 2008 v 20:00 | Reagovat

jéé ti jsou boží  !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama